شیائومی

نسخه‌ای خاص از شیائومی میکس ۴

Xiaomi-Mix-4

شیائومی با ارسال پستی در شبکه اجتماعی ویبو، از یک پوسته جدید برای شیائومی میکس ۴ به نام «Exploration Theme» رونمایی کرد. در این پوسته، بسته‌بندی دستگاه دگرگون شده و به ظاهری جدید مزین شده است.

به‌گزارش گیزموچاینا، شیائومی در بسته‌بندی جدید گوشی میکس ۴ از یک تِم فضایی بهره گرفته و سیارات و ستارگان را به تصویر کشیده است. با نگاهی دقیق‌تر روی طرح جعبه، حلقه‌ای به دور یک سیاره کشیده شده است که می‌توان حدس زد منظور شیائومی سیاره‌ی زحل باشد. در دورتر نیز یک کره‌ی سنگی خاکستری‌رنگ دیده می‌شود که درواقع یکی از قمرهای مشهور زحل به نام «میماس» است. تِم کلی جعبه، حول رنگ خاکستری می‌چرخد و به احتمال زیاد این نسخه ویژه تنها میزبان رنگ خاکستری شیائومی میکس ۴ خواهد بود. از روی تصاویر رسمی‌ای که شیائومی میکس ۴ را تنها در یک رنگ نشان می‌دهد، می‌توان به این موضوع پی برد.

همچنین به جهت تکمیل بسته‌بندی، یک ساک دستی خاص به خریداران شیائومی میکس ۴ با تم جدید اکتشافی داده خواهد شد. این یکی برخلاف طرح خاکستری بسته‌بندی، مشکی‌رنگ بوده و در بدنه آن عبارت xiaomi MIX 4 به رنگ طلایی درج شده است.

البته به نظر نمی‌رسد که طرح و رنگ خود دستگاه تغییری به خود دیده باشد، احتمالا شیائومی در تدارک این نسخه خاص صرفا به طراحی متفاوت بسته‌بندی آن بسنده کرده است.

متأسفانه تاکنون هیچ اخبار رسمی‌ای از عرضه جهانی شیائومی میکس ۴ به دست نرسیده است؛ بنابراین مخاطبان این گوشی در سراسر دنیا از تجربه بازگشایی نسخه‌ی اکتشافی آن نیز فعلا بی‌نصیب خواهند ماند. گرچه پیش‌ازاین، ابهاماتی مبنی بر عرضه‌ نسخه‌ی جهانی بر اساس اطلاعات مشاهده‌شده در کنسول گوگل پلی و گواهی Bluetooth SIG مطرح شده بود اما تا زمان نگارش این خبر که نتیجه‌ای حاصل نشده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *