تصاویر وان پلاس 7 پرو منتشر شدند

به تازگی تصاویری از گوشی هوشمند وان پلاس 7 منتشر شده است که براساس آن‌ها به مشخصات فنی و طراحی ظاهری این گوشی پی‌بردیم. براساس تصاویر منتشرشده از این گوشی هوشمند از یک چیپست کوالکام اسنپدراگون 855 به همراه یک مودم X50 در آن استفاده شده است که نشان‌دهنده قدرت بسزای این گوشی هوشمند است. این تراشه از یک رم 8 گیگابایتی به همراه 256 گیگابایت حافظه داخلی برخوردار است.

این گوشی هوشمند دارای یک صفحه نمایش 6.67 اینچی است که از فناوری بی‌نظیر Super Optic در آن استفاده شده است. علاوه‌بر این لازم اشاره کنیم که از یک دوربین سه‌گانه در این گوشی هوشمند استفاده شده است که سنسورهای آن به ترتیب شامل: 48، 16 و 8 مگاپیکسل هستند.

کمپانی وان پلاس از شماره مدل GM1915 برای این گوشی هوشمند خود استفاده کرده است درصورتی که تاکنون شماره مدل‌های هر یک از گوشی‌های هوشمند خود را با حرف A آغاز می‌کرد از این‌رو به‌نظر می‌رسد که این کمپانی استراتژی نام‌گذاری گوشی‌های هوشمند خود را تغییر داده است و به‌جای استفاده از حرف A در ابتدای آن‌های از این پس از حرف G بزرگ در ابتدای آن‌ها استفاده می‌کند. احتمالا در آینده با این مدل شماره‌گذاری بیشتر روبه‌رو خواهیم بود.