معرفی گوشی هایسنس یو 30

برند مطرح چینی، جدیدترین گوشی خود را با نام گوشی هایسنس یو 30 معرفی کرده است. طول عمر باتری گوشی هایسنس یو 30، نسبت به سایر باتری‌هایی که در گوشی‌های هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرد بیشتر است و همین مسئله موجب می‌گردد تا گوشی در مدت زمان بیشتری روشن بماند و بتوان از آن استفاه کرد. چراکه در . گوشی هایسنس یو 30 از یک باتری بزرگ 4500 میلی آمپر ساعتی استفاده شده است.

در زمینه نوع طراحی ظاهری این دیوایس باید اشاره کنیم که، از یک صفحه نمایش با کمترین میزان حاشیه در آن استفاده شده است که به ظاهر زیبای این دیوایس کمک چشم‌گیری کرده است. صفحه نمایش این دیوایس 6.3 اینچ است. علاوه‌بر اینها باید اشاره کنیم که از یک تراشه 675 در این دیوایس استفاده شده است که نشان می‌دهد قدرت این دیوایس در حد متوسط رو به بالا قرار دارد.

از طرفی از یک دوربین دوگانه در گوشی هایسنس یو استفاده شده است که دوربین دوگانه آن از دو سنسور 48 مگاپیکسلی و 5 پیکسلی برخوردار است. باتری بزرگی که در این دیوایس مورد استفاده قرار گرفته است دارای قابلیت فوق‌العاده شارژ سریع کوالکام است به‌گونه‌ای که در مدت زمان تنها 1 ساعت قادر است 80 درصد شارژ شود. 

کلمات کلیدی: هایسنس یو 30، هایسنس