تازه ترین اخبار

گوشی جدید اچ تی سی در بنچمارک گیک بنچ رونمایی شد

اگر بخاطر داشته باشید دسامبر سال گذشته بود که کمپانی اچ تی سی اعلام کرد که تمامی تمرکز و تلاش خود را بر روی طراحی و تولید گوشی‌های هوشمند میان‌رده و همچنین پرچم‌دار گذاشته است. اکنون با رونمایی از گوشی جدید این کمپانی در بنچمارک متوجه شده‌ایم که تمامی مشغولیت‌ها و گفته‌های این کمپانی در ماه دسامبر سال گذشته واقعا صحت داشته است.

در بنچمارک گوشی جدید کمپانی اچ تی سی با شماره مدل  2Q7A100رونمایی شده است که از تراشه کوالکام اسنپدراگون 710 بهره‌مند است. البته به تازگی تراشه کوالکام اسنپدراگون 730 نیز معرفی شده است که از این تراشه‌ای که در این گوشی هوشمند جدید اچ تی سی استفاده شده است قدرتمندتر است. البته این تراشه نیز برای گوشی‌های هوشمند میان‌رده مناسب است.

از آن‌جایی که اطلاعات و اخبار زیادی  در زمینه این گوشی هوشمند جدید اچ تی سی منتشر نشده است احتمال عرضه این گوشی به این زودی‌ها وجود ندارد بنابراین نباید حالا حالا منتظر این گوشی هوشمند باشیم.

پردازنده‌ای که در این گوشی هوشمند مورد استفاده قرار گرفته است از 6 گیگابایت حافظه رم برخوردار است. علاوه‌بر این، این گوشی هوشمند دارای سیستم‌عامل اندروید پای است.

کلمات کلیدی: اچ تی سی، HTC