گوشی سامسونگ گلکسی J6 به سیستم عامل اندروید پای بروزرسانی شد

به‌روزرسانی اندروید پای برای گوشی‌های پرچم‌دار و همچنین میان‌رده کمپانی سامسونگ در همین روزهای اخیر عرضه شده است. اما جدیدترین گوشی هوشمند خانواده سامسونگ که به این سیستم نیز به‌روزرسانی شده است گوشی هشومد سامسونگ گلکسی J6 است. درضمن باید اشاره کنیم که این گوشی هوشمند سیستم‌عامل اندروید پای را به ‌صورت OTA دریافت کرده است. بنابراین در این به‌روزرسانی رابط کاربری One UI  را می‌بینیم.

باید اشاره کنیم که شماره مدل این به‌روزرسانی برابر با J600FNXXU3BSD1 است. یکی از بهترین ویژگی‌های این به‌روزرسانی حجم بسیار کم آن است که برابر با 1.2 گیگابایت است از این‌رو برای دانلود آن به هیچ‌گونه مشکلی برنخواهید خورد. این گوشی هوشمند در ماه مارس پچ امنیتی خود را دریافت می‌کند.

کاربران با اعمال این به‌روزرسانی تغییرات چشم‌گیری را بر روی J6 مشاهده خواهند، به‌گونه‌ای که برخی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید را بر روی این گوشی هوشمند مشاهده می‌کنند که یکی از این ویژگی‌ها شامل دکمه‌های جدید ناوبری است که از یک طراحی جدید رابط کاربری و همچنین حالت تاریک برخوردار است از این‌رو کاربر را به خود جذب می‌کند. درضمن لازم است اشاره کنیم که تمامی امکانات رابط کاربری One UI در این به‌روزرسانی به این گوشی هوشمند افزوده خواهد شد.