پوستر وان پلاس 7 در فضای مجازی منتشر شد

براساس اخبار و احتمالاتی که منتشر شده است، کمپانی وان پلاس قرار است که در سال میلادی جاری از سه گوشی هوشمند شامل: وان پلاس 7، وان پلاس 7 پرو و همچنین وان پلاس 7 پرو 5G رونمایی کند. از این‌رو به تازگی پوستر وان پلاس 7 پرو را در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است. نکته حائز اهمیتی که در تصاویر منتشرشده از این گوشی هوشمند وجود دارد این است که در این تصاویر به Go Beyond Speed اشاره شده است.

از طرفی کمپانی وان پلاس به تازگی از چندین گوشی هوشمند خود شامل: وان پلاس 6 و وان پلاس 6T  رونمایی کرده است البته این کمپانی از گوشی هوشمند وان پلاس 6 با عبارت The Speed You Need و از گوشی هوشمند وان پلاس 6T با عبارت Unlock The Speed رونمایی کرده است.

تمامی گوشی‌های هوشمندی که توسط کمپانی وان پلاس معرفی شده‌اند از رابط کاربری بسیار روانی برخوردار هستند تا جایی که برخی از کارشناسان رابط‌ کاربری گوشی‌های وان پلاس را با رابط‌ کاربری گوشی‌های هوشمند گوگل پیکسل مقایسه کرده‌اند و نتیجه گرفته‌اند که رابط کاربر گوشی‌های هوشمند کمپانی وان پلاس خیلی راحت‌تر و روان‌تر از رابط کاربری گوشی‌های گوگل پیکسل هستند.

براساس پوستری که برای گوشی هوشمند وان پلاس 7 منتشر شده است، این گوشی هوشمند دارای یک دوربین اصلی سه گانه است که از سنسورهای  48، 16و 8 مگاپیکسلی بهره‌مند است.

کلمات کلیدی: وان پلاس 7، وان پلاس