گوشی های وان پلاس 5، وان پلاس 3 و 3 تی اندروید 8 را دریافت می کنند

طبق اعلام کمپانی وان‌پلاس، سه پرچمدار جدید این کمپانی یعنی گوشی‌های وان‌پلاس 5، وان‌پلاس 3 و وان‌پلاس 3 تی، تا پایان سال جاری میلادی به‌روزرسانی اندروید اوریو را دریافت می‌کنند.

وان‌پلاس کمپانی مشهوری است که شاید تا امروز گوشی‌های زیادی تولید نکرده باشد، ولی محصولات عرضه شده توسط این شرکت همیشه مورد توجه بوده است. علت این موضوع را باید در کیفیت، زیبایی، سیستم نرم‌افزاری و مشخصات سخت‌افزاری گوشی‌های وان‌پلاس بدانیم که در قالب یک محصول خوش‌قیمت به فروش می‌رسند.

با توجه به انتشار اندروید 8 اوریو، بسیاری از دارندگان گوشی‌های وان‌پلاس منتظر دریافت آپدیت اندروید 8 هستند. به تازگی اعلام شده است سه گوشی وان‌پلاس5، 3 تی و 3، تا پیش از پایان سال 2017 میلادی، به‌روزرسانی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد. البته از آنجایی که ممکن است نسخه‌ی اولیه‌ی منتشر شده از ایندروید 8 برای سه گوشی‌ فوق مشکلاتی داشته باشد، باید در روز 9 ژانویه منتظر انتشار مجدد و روز 18 ژانویه 2018 منتظر انتشار نسخه‌ی پایدار باشیم.

از طرف دیگر گفته می‌شود سال آینده، تنها وان‌پلاس 5 است که آپدیت اندروید P را دریافت خواهد کرد و دارندگان دو گوشی وان‌پلاس 3 و 3 تی نباید خیلی امیدوار باشند.