نحوه ارسال:
در حال حاضر محصولات خریداری شده (پیک و یا پست) تا قبل از ساعت 10 صبح، همان روز ارسال می شوند و خریدهای بعد از ساعت 10 صبح روز بعد ارسال خواهند شد. همچنین در روزهای تعطیل ارسال انجام نمی شود.


وضعیت رجیستر بودن دستگاه:
کلیه دستگاه ها با کد رجیستری به مشتری تحویل داده خواهد شد و هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی شود . 

پرداخت در محل:
مشتریان عزیز ساکن شهر تهران و شهر کرج می توانند پس از دریافت محصول وجه آن را پرداخت کنند.

گارانتی بازگشت وجه:
در صورت خرابی از نوع سخت افزاری، تا 3 روز پس از دریافت کالا امکان بازگشت کامل وجه وجود دارد . از روز سوم تا روز هفتم فقط امکان تعویض کالا وجود دارد . همچنین برای استفاده از گارانتی بازگشت وجه و یا تعویض کالا در مدت تست ، توصیه می شود از دور ریختن لیبل های موبایل یا کابل و یا بروشور ها و سایر موارد مشابه اکیدا خودداری کنید. قبل از برگشت کالا حتما دستگاه را به آخرین نسخه آپدیت کنید چرا که بسیاری از مشکلات با آپدیت دستگاه حل می شوند.
توجه کنید مشکلات ظاهری دستگاه فقط تا چند ساعت پس از تحویل کالا (از طریق پست یا پیک) قابل بررسی و پیگیری هستند و شامل 7 روز تست نیست. مسولیت چک کردن ظاهر دستگاه با خریدار است.

نجوه بازگشت کالا:
دستگاه را فقط برای ما پست کنید . قبل از ارسال کالای خراب خود با پشتیبانی از طریق شماره های سایت و یا
اکانت icadmin@ در تلگرام پیام بدهید

چرا خرید از ای سی موبایل؟
بیش از چهار سال تجربه فروشگاه ای سی موبایل
محصولات اورجینال و اصلی
مهلت تست واقعی 7 روزه

پشتیبانی و یا پیگیری بسته های پستی چگونه است؟
شما می توانید برای پیگیری بسته های پستی و یا سوالات خود به اکانت icadmin@ در تلگرام پیام بدهید. کد مرسوله پستی نیز در بخش سابقه سفارش و چزییات سفارش درج می شود. همچنین از طریق پیامک و ایمیل نیز اطلاع رسانی می شود.

تفاوت رام گلوبال و چین چیست ؟ کدام بهتر است؟
در رام چین فقط دو زبان انگلیسی و چینی در منو فعال است . منوی دستگاه فارسی نمی شود اما خواندن و نوشتن متون فارسی در پیامک و برنامه ها فعال است. توجه داشته باشید شما با نصب کیبرد فارسی امکان تایپ فارسی را دارید . به دلیل اینکه این نسخه در چین استفاده می شود برنامه های چینی به صورت پیش فرض نصب شده اند و برنامه های گوگل باید به صورت دستی روی گوشی با نرم افزار گوگل اینستالر نصب شود. رام چین کمی سریع تر از رام گلوبال آپدیت می شود.
در رام گلوبال که برای کشورهای مختلف عرضه شده است ، تمامی زبان ها از جمله فارسی چه در منو و در نوشتن فعال است . خبری از برنامه های چینی نیست و جای آن ها رو نرم افزارهای گوگل گرفته اند.
انتخاب اکثر کاربران رام گلوبال می باشد.

گلس ارسال شده کوچک تر است و یا به طور کامل نمی چسبد؟
در گوشی های جدید، صفحه نمایش برای زیبایی بیشتر دارای قوس 2.5 در لبه ها می باشد. از طرفی برچسب های گلس مناسب برای سطوح و لبه های مسطح است. و به همین دلیل محافظ گلس کمی کوچتر از صفحه نمایش است . دلیل نچسبیدن کامل نیز همین قوس لبه هاست . 
جایگزین این نوع گلس ها ، گلس های فول کاور و رنگی می باشد.

تاخیر در ارسال توسط پست
لطفا توجه کنید که بسته ها در ای سی موبایل در ساعات مشخص شده ارسال می شوند. ای سی موبایل مسولیتی بابت تاخیر در پست ندارد هرچند که این موضوع را در پست پیگری می کند تا بسته ها سریع تر به دست مشتریان عزیز برسند..
به طوری کلی ای سی موبایل فقط مسول گم شدن، ناپدید شدن بسته ها در اداره ی پست و یا مشکلاتی از این قبیل است.