لیست نرم افزار هایی تعمیرات نرم افزاری تلفن همراه به شرح زیر است:

شیائومی:

نرم افزار Mi Flashh Pro :

Mi Flash Pro ، برنامه رسمی Mi Flash Tools برنامه رسمی شرکت شیائومی می باشد که جهت فلش و یا تغییر رام گوشی های شیائومی مورد استفاده قرار می گیرد ، این برنامه ساختار و محیط بسیار ساده ای دارد ، یکی از مشکلات برنامه می فلش تولز ارور های بسیار هنگام عملیات فلش است که کاربران را کلافه کرده است ، امروز به معرفی برنامه Mi Flash Pro برنامه جایگزین برنامه میفلش شیائومی می پردازیم که دیگر مشکلات برنامه اصلی را ندارد. برای دانلود اینجا کلیک کنید.

 

نرم افزار Xiaomi Mi PC Suite :
رای مدیریت گوشی های هوشمند این شرکت طراحی و ارائه شده است تا کاربران گوشی های شیائومی با کمک این نرم افزار بتوانند از طریق سیستم شخصی به حافظه و برنامه های گوشی دسترسی پیدا کنند و از این طریق عملیات مدیریت گوشی، تهیه نسخه پشتیبان و یا بازگرداندن اطلاعات را انجام دهند. ارسال پیامک، نصب/حذف برنامه های APK روی گوشی را نیز می توانید مستقیماً از طریق دسکتاپ رایانه شخصی خود انجام دهید. همچنین با استفاده از این نرم افزار می‌توانید رام استوک را در دستگاه MIUI خود ارتقا، دانگرید یا فلش کنید.

برای دانلود اینجا کلیک کنید.

[رمز فایل: www.p30download.com]

 

وان پلاس:

نرم افزار OplusFlashTool :

جهت فلش فایل های سیستم عامل بر روی گوشی های وان پلاس استفاده می شود. برای دانلود اینجا کلیک کنید.

باکس های تعمیراتی:
باکس میراکل Miracle Thunder : باکس کرک میراکل یکی از بهترین باکس های اندرویدی است. این باکس Multi Brand می باشد و تقریبا اکثر برندها را ساپورت می کند. بهترین ابزار جهت فلش و رایت nvm و رید گرفتن، آنلاک، رایت Cert، حذف Frp، بکاپ Efs، رایت Efs، رایت فلش، فکتوری ریست، Read info، رایت پیت، و … برای دانلود اینجا کلیک کنید.

[رمز فایل: venus-soft.ir]

 

اجرای دستورات ADB:

نرم افزار Minimal ADB and Fastboot :
ADB و Fastboot دو ابزار بسیار پرکاربرد برای گوشی های آندروید می باشند. اگر می خواهید برای مقاصد روت یا سایر پروسه ها، روی گوشی آندرویدی خود تغییراتی انجام دهید، اشکال زدایی نمایید یا برنامه هایی رو نصب کنید بی شک ADB و Fastboot ابزارهایی هستند که باید داشته باشید. برای دانلود اینجا کلیک کنید. [رمز فایل: www.nsmobile.ir]

 

ترمیم و رفع مشکل سریال دستگاه:

نرم افزار Qualcomm IMEI Rebiulder :
این نرم افزار ابزاری کم حجم، توسعه یافته توسط Uniscope، برای وارد کردن (Write) یا فلش سریال IMEI روی گوشی ها و تبلتهای دارای چیپست کوالکوم Qualcomm می باشد.برای دانلود اینجا کلیک کنید. [رمز فایل: www.nsmobile.ir]

برنامه فلش پردازنده کوالکام QPST/QFIL :

برنامه ویندوزی Qualcomm Product Support Tools که به اختصار QPST نامیده میشود مخصوص فلش انواع گوشی و تبلت اندرویدی با پردازنده کوالکام است.QFIL یکی از زیر برنامه های QPST است که جهت فلش رام رسمی استفاده میشود. در این پست صرفا با QFIL کار داریم. از این برنامه حتی برای فلش دیوایس های بریک شده نیز میتوانید استفاده کنید.برای دانلود اینجا کلیک کنید.